V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021r.

We czwartek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten przeżywany jest także jako Dzień Świętości Życia. Msze św. tego dnia wg. porządku dnia powszedniego. Podczas Mszy św. o godz. 1630 i 1900 możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę do naszego Sanktuarium.

25 marca obchodzimy także kolejną rocznicę przejścia do Domu Ojca błogosławionego o. Hilarego Pawła Januszewskiego, przeora klasztoru w Krakowie i męczennika obozu w Dachau. Dla nas jest on szczególnym patronem w czasie pandemii. Jego wstawiennictwu polecajmy nas samych, naszych bliskich, a w szczególności osoby chore w naszych domach i w szpitalach. W szczególny sposób zapraszamy na Msze św. we czwartki o godz. 1200, w czasie których polecamy się wstawiennictwu błogosławionego o. Hilarego.

W sobotę 27 marca zapraszamy na spotkanie formacyjne Rodziny Karmelitańskiej. Rozpoczęcie w Kaplicy Brackiej o godz. 1000.

Przyszła niedziela 28 marca – Niedziela Palmowa – błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy św.

Dzieci i młodzież Grupy „EXODUS” (schola i ministranci) zapraszają na stoisko z Barankami Wielkanocnymi Caritas. Dochód będzie przeznaczony na ich wyjazd wakacyjny.

Młodzież z Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia,  przy współudziale Dzieła Pomocy o. Pio, organizuje zbiórkę plecaków, odzieży sportowej dla osób bezdomnych. Zbiórka potrwa do 28 marca, a dary można przynosić na furtę klasztorną i do zakrystii.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.

Facebook
Twitter