Ogłoszenia duszpasterskie XXXII niedziela zwykła – 07.11.2021r.

W poniedziałek, 8 listopada o godz. 16.30 odprawiona zostanie Msza św. ku czci św. Królowej Jadwigi w intencji o zgodę i jedność w narodzie polskim.

W środę, 10 listopada o godz. 16.00 spotkanie II grupy I roku kandydatów do Sakramentu bierzmowania. Odbędzie się ono w Eliaszówce.

W czwartek, 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Nie jest to święto kościelne, ale ze względu na pomyłkę przy przyjmowaniu intencji mszalnych, w tym dniu Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.

KDM w miesiącu listopadzie podejmuje zbiórkę odzieży dla osób bezdomnych. Potrzebne są rzeczy w ciemnych kolorach – czapki, rękawiczki, bluzy z kapturem, spodnie dresowe. Wymienione rzeczy można przynosić na furtę klasztorną. Duszpasterstwo Młodych zachęca również do wzięcia udziału w listopadowym wyzwaniu miłosierdzia. Wizytówkę z wyzwaniem można zabrać ze stolika pod chórem.

W przyszłą niedzielę, 14 listopada w ramach Światowego Dnia Ubogich, po każdej Mszy św. przeprowadzona zostanie zbiórka ofiar do skarbon na działania grup charytatywnych. Postarajmy się wesprzeć to dzieło miłosierdzia.

Dusze naszych zmarłych w miesiącu listopadzie polecamy w modlitwie w czasie nabożeństw Drogi Krzyżowej we wtorki i piątki o godz. 18.00, natomiast w pozostałe dni tygodnia podczas modlitwy różańcowej o godz. 18.30

Facebook
Twitter