OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021R.

Jutro w poniedziałek 1 listopada – Obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Liturgia tego dnia oddaje cześć tym Wszystkim, którzy już weszli do chwały niebieskiej, a wiernym pielgrzymującym jeszcze na ziemi wskazuje drogę, która ma ich zaprowadzić do świętości. Przypomina nam również prawdę o naszej łączności ze Świętymi, którzy otaczają nas opieką. Msze Święte w tym dniu w naszej Bazylice będą odprawiane według porządku niedzielnego. O godzinie 18.30., Zapraszamy na wspólną modlitwę – Nieszpory za zmarłych.

         We wtorek Wspomnienie Wszystkich wiernych Zmarłych. – Odpust zupełny za zmarłych, moża uzyskać w dniach od 1 do 8 listopada.

W Dzień Zaduszny tj. 2 Listopada Po Mszy Świętej o godzinie 9.00. i 19.00. Zapraszamy na Uroczyste Procesje Za Zmarłych.

W najblizszy czwartek o godzinie 20.00 odbędzie się recital organowy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Zaduszki Organowe im. Prof. Jana Jargonia.

Za zmarłych polecanych w wypominkach modlić się będziemy we wtorki i piątki listopada na Nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz; 18.00., natomiast w pozostałe dni podczas Nabożeństwa Różańcowego o godzinie 18.30.

W tym tygodniu obchodzimy;

–   I piątek miesiąca – Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz; 19.00.

– I sobotę miesiąca – Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 16.30.

Wolontariusze Karmelitańskiego Duszpasterstwa Młodych, dziękują wszystkim, którzy wsparli akcję sprzedaży zniczy. Zgodnie z zapowiedzią zebrana kwota 1.381.07 zł., została przekazana na Karmelitańskie misje na Ukrainie. Młode osoby pragnące zaangażować się w działalność grupy, zapraszamy na spotkania, które odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca w salce w holu klasztoru.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Matki Bożej Piaskowej, Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.

Facebook
Twitter