Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII niedziela zwykła – 14.11.2021r.

Dzisiaj Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych zbiera ofiary do skarbony pod chórem w celu wsparcia dzieł charytatywnych. Zbiórka ta związana jest z obchodzonym Światowym Dniem Ubogich.

Dzisiaj obchodzimy również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym zadedykowany mieszkańcom Libanu, poddanych dzisiaj nieprawdopodobnie ciężkiej próbie przetrwania na swojej ziemi. Wspierając ich naszą modlitwą, ufamy, że ich świadectwo umocni wiarę i jedność naszych rodaków.

Dzisiaj przypada Uroczystość Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego. Natomiast jutro, we Wspomnienie Wszystkich Zmarłych naszego Zakonu, podczas Nieszporów odprawianych o godz. 18.30 modlić się będziemy za wszystkich zmarłych Karmelitów i odzianych szkaplerzem św.

W poniedziałek, 15 listopada o godz. 16.30 spotkanie I grupy kl. VIII. Natomiast we wtorek 16 listopada o godz. 16.30 spotkanie II grupy kandydatów kl. VIII przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania. Spotkania odbędą się w Eliaszówce.

W poniedziałek, 15 listopada o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie katechetów szkół znajdujących się na terenie naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę, 21 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę życzymy radosnej niedzieli, przepełnionej Bożą miłością i opieką Matki Najświętszej!

Facebook
Twitter