Ogłoszenia duszpasterskie, XXVIII niedziela zwykła, 10.10.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie, 
XXVIII niedziela zwykła, 10.10.2021r.

W poniedziałek, 11 października o godz. 16.30 zostanie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do modlitwy o jedność i zgodę w narodzie.

 

We wtorek, 12 października o godz. 18.15 dzieci komunijne ze Szkoły Academos otrzymają swoje różańce. Na wspólną modlitwę zapraszamy dzieci z rodzicami.

 

W środę 13 października o godz. 17.15 odbędzie się spotkanie Betanii, grupy apostolsko-formacyjnej.

 

W czwartek, 14 października na godz. 18.15 zapraszamy uczniów kl. VII, kandydatów do Sakramentu bierzmowania na Modlitwę różańcową w naszej Bazylice. Po wspólnej modlitwie odbędzie spotkanie organizacyjne w Eliaszówce. Spotkanie dla rodziców odbędzie się w późniejszym terminie.

 

Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisanie imion i nazwisk naszych zmarłych, których chcemy polecać modlitwie Kościoła. Wypełnione kartki można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Naszych zmarłych polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu w modlitwach przez miesiąc listopad.

 

Niech Maryja, Pani Krakowa wyprasza nam wszystkim błogosławioną niedzielę, przepełnioną radością i Bożym błogosławieństwem.

Facebook
Twitter