Ogłoszenia duszpasterskie XXVII niedziela zwykła – 03.10.2021

We wtorek, 5 października, podczas Nabożeństwa Różańcowego o 18.15, uczniowie klas pierwszo – komunijnych ze Szkoły im. Michałowskiego otrzymają swoje różańce.

W sobotę, 9 października o godz. 20.00 zapraszamy do naszej Bazyliki na koncert Pieśni maryjnych zatytułowany „Naszej Matce – Pani Krakowa” w wykonaniu naszego współbrata O. Zbigniewa Kutki.

W przyszłą niedzielę, 10 października obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski. W ramach akcji „Żywy pomnik Jana Pawła II, po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek dla zdolnych dzieci i młodzieży, mniej zamożnych, pragnących kontynuować naukę i studia dzięki naszemu wsparcie. Wesprzyjmy z hojnością.

Uczniów klas siódmych, pragnących przygotowywać się do Sakramentu bierzmowania zapraszamy w czwartek 14 października na modlitwę różańcową o godz. 18.15. Po wspólnej modlitwie odbędzie się spotkanie organizacyjne w Eliaszówce. Spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w późniejszym terminie.

Uczniów klas ósmych pragnących kontynuować przygotowania do Sakramentu bierzmowania, zapraszamy w czwartek, 21 października na modlitwę różańcową w Bazylice o godz. 18.15. Następnie odbędzie się spotkanie organizacyjne w Eliaszówce.

Facebook
Twitter