OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXVI Niedzielę Zwykłą – 26 września 2021r.   

 

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, inspirowany słowami papieża Franciszka: „W rzeczywistości wszyscy znajdujemy się w tej samej łodzi i jesteśmy wezwani do zaangażowania się, żeby nie było już więcej murów, które nas oddzielają, aby nie było więcej innych, ale tylko jedno my, tak wielkie, jak cała ludzkość”. Celem tego dnia jest okazanie solidarności uchodźcom oraz refleksja i modlitwa wszystkich, których porusza los osób zmuszonych, by opuścić swój dom i szukać warunków do godnego życia w inny miejscu.

 

Informujemy, że z dniem 1 października br. zmieniają się dni i godziny urzędowania Kancelarii Parafialnej. Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i piątek: 10.00 – 11.00, we wtorek i czwartek: 18.00 – 19.00.

 

Sakrament chrztu św., będzie udzielany w naszej Bazylice w II sobotę miesiąca o 12.00., i w III niedzielę miesiąca o 13.00. Prosimy rodziców pragnących ochrzcić swoje dzieci o respektowanie powyższych terminów.

 

W piątek rozpoczynamy miesiąc październik, zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową codziennie o 18.15.

 

Wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę życzymy radosnej niedzieli, przepełnionej Bożą miłością i opieką Matki Najświętszej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter

Pozostałe