Ogłoszenia duszpasterskie na 5 Niedzielę W. Postu, 17.03.2024r.

Dzisiaj w ramach „jałmużny wielkopostnej”, zbieramy ofiary do puszek, by wesprzeć 34-letniego mężczyznę, wychowanka domu dziecka, dotkniętego lekkim upośledzeniem umysłowym, będącego w kryzysie bezdomności i któremu grozi utrata wzroku. Serdecznie prosimy o wsparcie tego dzieła miłosierdzia.

We wtorek, 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP i patrona naszej zakonnej prowincji.

W dniach 18-20.03. (poniedziałek – środa), w naszej Bazylice  odbędą się rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkół podstawowych. Spotkania rekolekcyjne będą o 8.15, 9.30 i 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Od czwartku do soboty przeżywać będziemy Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na Mszach o godz.: 9.00, 12.00, 16.30 i 19.00. Ofiary zbierane na tacę w sobotę, będą wyrazem naszej wdzięczności dla o. Rekolekcjonisty, który podjął się trudu głoszenia Słowa Bożego. 

W sobotę, 23 marca o godz. 10.30 rozpocznie się Spotkanie Rodziny Karmelitańskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich odzianych szkaplerzem Matki Najświętszej. 

W przyszłą niedzielę, 24 marca przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. W tym dniu młodzież z Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia serdecznie zaprasza na kiermasz palm, stroików i dekoracji wielkanocnych, który odbędzie się przed naszą bazyliką.

Facebook
Twitter