Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę W. Postu, 10.03.2024r.

W czwartek, 14.03. o godz. 16.00 odbędzie się katecheza przygotowująca uczniów Szkoły im. P. Michałowskiego do I Komunii świętej. Droga krzyżowa dla dzieci I – komunijnych i ich rodziców w tym dniu o godz. 17.15. 

W dniach 13-15.03. (środa –piątek), w naszej Bazylice odbędą się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół średnich, znajdujących się na terenie naszej parafii. W programie: 7.30 – jutrznia, 8.00 – Konferencja lub Msza św., 16.00 – spotkanie rekolekcyjne w Eliaszówce. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W przyszłą niedzielę, 17 marca członkowie Rady Parafialnej w ramach „jałmużny wielkopostnej”, po każdej Mszy zbierać będą ofiary do puszek. Dochód ze zbiórki przeznaczony jest na wsparcie konkretnej osoby: 34-letniego mężczyzny, wychowanka domu dziecka, niemającego żadnych bliskich, dotkniętego lekkim upośledzeniem umysłowym oraz będącego w kryzysie bezdomności. U Romana lekarze stwierdzili martwicę prawego oka i grozi mu utrata wzroku. Dlatego konieczne jest zebranie środków na zakup drogich okularów i ewentualnej operacji drugiego oka. Serdecznie prosimy o wsparcie tego uczynku miłosierdzia okazanego konkretnej osobie.

Facebook
Twitter