Ogłoszenia duszpasterskie na 1 Niedzielę W. Postu, 18.02.2024r.

Zapraszamy na nabożeństwa pokutne Wielkiego Postu: Droga krzyżowa dla dorosłych we wtorki i piątki o godz. 18.00, dla młodzieży w piątki o godz. 20.00, natomiast dla dzieci w czwartki o godz. 17.15 – pierwsza Droga Krzyżowa będzie 29.02 br. Gorzkie Żale będą odprawiane w niedziele o godz. 18.00. 

Na zakończenie rekolekcji powołaniowych, zapraszamy wszystkich w sobotę 24 lutego, po Mszy wieczornej o godz. 19.00, do Cudownej Kaplicy na „Wieczór uwielbienia Serc Jezusa i Maryi”. Szczegółowe informacje umieszczone są na plakacie w gablocie. 

Pod chórem można nabyć najnowszy numer Źródeł Karmelitańskich zatytułowany: „Ufność i tylko ufność powinna prowadzić nas do Miłości. 150 lat od narodzin św. Teresy z Lisieux”. W numerze tym znajdziemy, między innymi artykuły poświęcone: Małej drodze dziecięctwa duchowego, aktualności duchowego przesłania św. Tereski, roli Eucharystii w życiu świętej i każdego z nas, tekst Adhortacji apostolskiej papieża Franciszka o wielkiej ufności św. Teresy z Lisieux, powołaniu misyjnemu świętej zza klauzury, oraz celowi i znaczeniu Synodu synodalnego w Rzymie. Zachęcamy do nabycia tego czasopisma i zgłębiania życia i duchowości tej wielkiej świętej, uznawanej i czczonej w najważniejszych religiach świata.

Facebook
Twitter