Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę zwykłą, 21.01.2024r.

Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 16.30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru HARFA. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.

W poniedziałek, 22 stycznia o godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie Karmelitańskiej Grupy Modlitewno – Formacyjnej.

W sobotę, 27 stycznia odbędzie się Opłatkowe Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Wyjątkowo rozpoczęcie w tym dniu o 11.15 modlitwą różańcową, następnie o 12.00 Msza św. Po Mszy, w refektarzu klasztornym odbędzie się spotkanie opłatkowe, na które zapraszamy wszystkie osoby złączone z naszym Zakonem przez dar szkaplerza świętego.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. W tym roku drzwi swoich domostw otworzyło dla kapłanów 216 rodzin, w tym 4 domy zakonne, 1 placówka opiekuńczo – wychowawcza oraz 1 sklep. W porównaniu z rokiem ubiegłym dostrzegamy wzrost o około 40 zaproszeń. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie kapłanów w Waszych domach, wspólną modlitwę, troskę o losy naszej Ojczyzny i Kościoła wyrażaną tak często w naszych rozmowach, dobroć, życzliwość, przekazywane ofiary duchowe i materialne oraz wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem. Jako Proboszcz serdecznie dziękuję moim współbraciom: o. Zbigniewowi, O. Mariuszowi i O. Karolowi, którzy podjęli ten trud posługiwania i ostatecznie z powodu mojego wypadku, to na nich spoczął główny ciężar kolędy. Niech Matka Najświętsza wyprasza dla nas wszystkich zdroje łaski Bożej, byśmy wytrwali na drodze naszej wiary.

Facebook
Twitter