Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Adwentu – 11.12.2022r.

Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w Roratach, które w naszej Bazylice odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 6.00.

Świece wigilijne i opłatki można nabyć dzisiaj pod chórem, natomiast w tygodniu na furcie klasztornej i w zakrystii.   

 Wizyta duszpasterska w naszej Parafii odbywać się będzie na zaproszenie. Wypełnione formularze zgłoszeniowe znajdujące się przy drzwiach wejściowych, można składać w kancelarii parafialnej, na furcie klasztornej lub w zakrystii, najpóźniej do 31 grudnia br. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w sobotę, 7 stycznia od godz. 10.30.

W zeszłą niedzielę, nasi Współbracia z Sąsiadowic zebrali sumę 14 435 zł. Dziękując serdecznie wszystkim ofiarodawcom, życzą całej wspólnocie parafialnej błogosławieństwa Bożego.

Grupa charytatywna naszej Parafii, z ofiar zebranych do puszek, przygotowała 16 paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących Parafian. Paczki te zostaną dostarczone zainteresowanym w najbliższych dniach.

W środę, 14 grudnia o godz. 17.15 odbędzie się spotkanie grupy modlitewno – refleksyjnej Betania.

W tym dniu również o godz. 18.30 zostanie odmówiony Różaniec, następnie będzie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Patronem tego dnia modlitw będzie św. Jan Paweł II. Jest to odpowiedź na zalecenie ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, by raz w miesiącu odmawiany był Różaniec i odprawiana była Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

W przyszłą sobotę, 17 grudnia o godz. 10.30 odbędzie się Spotkanie Rodziny Karmelitańskiej.

Facebook
Twitter