Ogłoszenia duszpasterskie I niedziela Adwentu – 29.11.2021r.

Rozpoczął się Adwent. Z tej racji zapraszamy na Msze św. roratnie, które odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Msza roratnia dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 6.00. Przez okres Adwentu nie ma Mszy św. o godz. 6.30.

Dzisiaj rozpoczynamy akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, pod hasłem „Świeca, która tworzy polską Wigilię”. Świeca i pusty talerz to dwa najważniejsze symbole wigilijnego stołu. Mała świeca wigilijna w cenie 10 zł i duża w cenie 15 zł są do nabycia w niedziele pod chórem, natomiast w dni powszednie na furcie klasztornej. Pod chórem u braci kleryków można również nabyć poświęcone opłatki, natomiast w dni powszednie będą one dostępne na furcie klasztornej.

W środę 1 grudnia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie KDM-u w salce na krużgankach klasztoru.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo Godziny św. o godz. 18.30, natomiast po Mszy wieczornej modlitwy w intencji powołań. W I piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30. W I sobotę miesiąca o godz. 16.30 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

Życzymy, by Niepokalana Dziewica – wzór adwentowego oczekiwania wypraszała dla nas wszystkich obfitość Bożego błogosławieństwa.

Facebook
Twitter