Ogłoszenia duszpasterskie XXXIV niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Informujemy, że w zeszłą niedzielę wolontariusze KDM-u zebrali do puszek kwotę 2530 zł z przeznaczeniem na dzieła charytatywne. Serdecznie dziękujemy zbierającym ofiary oraz wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć to dzieło.

Kolejne spotkanie KDM-u odbędzie się 1grudnia o godz. 19.00 w salce na krużgankach klasztoru.

Do końca listopada trwa zbiórka odzieży dla bezdomnych. Rzeczy w ciemnych kolorach, takie jak czapki, rękawice, bluzy i spodnie dresowe można składać na furcie klasztornej.

W najbliższą sobotę, 27 listopada o godz. 10.30 spotkanie Rodziny Szkaplerznej w kaplicy Brackiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

W przyszłą niedzielę, 28 listopada o godz. 14.30 zostanie odprawiona Msza św. mistagogiczna dla uczniów kl.3, przygotowujących się do I Komunii św. Do wzięcia udziału w tej Mszy zapraszamy również rodziców.

W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć „Przestrzeń Opatrzności’ – dzieło rozbudowy DPS -u Sióstr Służebniczek Dębickich w Skoczowie. Grupa teatralna „Edmundi’ – składająca się z podopiecznych i pracowników DPS-u przedstawi krótką pantonimę ewangelizacyjną.

Facebook
Twitter