Ogłoszenia duszpasterskie, 32 Niedziela zwykła – 12.11.2023r.

W poniedziałek, 13 listopada o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Karmelitańskiej Grupy Modlitewno – Formacyjnej w salce Flos Carmeli. Wejście od strony parkingu.

We wtorek, 14 listopada przypada Święto Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego.

W tym dniu modlimy się również w intencji naszej Ojczyzny. Msza święta z okolicznościowym kazaniem o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 21.00.

W środę, 15 listopada wspominamy wszystkich Zmarłych Zakonu Karmelitańskiego jak również braci i sióstr należących do wielkiej Rodziny Szkaplerznej. O godz. 18.30 zostaną odprawione Nieszpory za dusze zmarłych, przyodzianych Szkaplerzem świętym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę 19 listopada, po każdej Mszy członkowie Grupy charytatywnej będą zbierać do puszek ofiary, przeznaczone na przygotowanie paczek świątecznych dla naszych najbardziej potrzebujących parafian. Uprzejmie prosimy o wsparcie tego dzieła miłosierdzia.

W listopadzie modlimy się za dusze naszych zmarłych we wtorki i piątki o godz. 18.00 podczas Drogi krzyżowej, natomiast w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.30 w czasie Różańca.

Facebook
Twitter