Ogłoszenia duszpasterskie, 27 Niedziela zwykła – 08.10.2023r.

W poniedziałek, 9 października o 18.30 odbędzie się spotkanie karmelitańskiej Grupy modlitewno – formacyjnej. Miejsce spotkania – salka Flos Carmeli, wejście od ul. Karmelickiej 21. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących zgłębiać duchowość karmelitańską.

W sobotę, 14 października odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

W sobotę przypada również miesięczny dzień modlitw w intencji Ojczyzny. Różaniec o godz. 18.15, Msza w intencji Ojczyzny z okolicznościowym kazaniem o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym drogi jest los naszej Ojczyzny.

W przyszłą niedzielę, 15 października obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem Cywilizacja życia. Po każdej Mszy zostanie przeprowadzona pod chórem zbiórka ofiar na wsparcie zdolnej młodzieży, pochodzącej z mniej materialnie usytuowanych rodzin. Włączmy się w ten budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, który przyczyni się do tworzenia cywilizacji życia i miłości.

Facebook
Twitter