Ogłoszenia duszpasterskie, 23 Niedziela zwykła – 10.09.2023r.

W poniedziałek, 11 września o godz. 19.00. spotkanie Karmelitańskiej grupy modlitewno – formacyjnej w salce Flos Carmeli, wejście od Karmelickiej 21. Wszystkich,  pragnących modlić się i rozważać Pismo Święte serdecznie zapraszamy.

W środę, 13 września o godz. 17.15. odbędzie się spotkanie Grupy modlitewno – refleksyjnej Betania. Temat tegorocznych spotkań : „Żeby dobrze przeżyć Mszę świętą”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W czwartek, 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu przypada również nasza modlitwa w intencji Ojczyzny. W programie: 18.30 – różaniec, 19.00 Msza św. z okolicznościowym kazaniem, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym leży na sercu los naszej Ojczyzny.

W piątek, 15 września obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

W przyszłą niedzielę, 17 września odbędzie się XXXI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie Pielgrzymki: 9.00 – Droga Krzyżowa przy stacji Piłata, 11.30 – Msza przy ołtarzu polowym w intencji rodzin i małżeństw Archidiecezji, błogosławieństwo przyniesionego ziarna na zasiew. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza rodziny do wzięcia udziału w tej Pielgrzymce.

Facebook
Twitter