Ogłoszenia duszpasterskie, 2 Niedziela Adwentu – 10.12.2023r.

W poniedziałek, 11 grudnia o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Karmelitańskiej Grupy Modlitewno – Formacyjnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W środę, 13 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie grupy Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia „Flos Carmeli”. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się w działalność tej grupy młodzieżowej.

W przyszła niedzielę, 17 grudnia młodzież organizuje kiermasz stroików i dekoracji bożonarodzeniowych. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży d§§o Seulu. Serdecznie prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

W tym roku wizyta duszpasterska czyli kolęda będzie na zaproszenie. W gablocie umieszczony został plan kolędy z uwzględnieniem poszczególnych ulic Parafii. Przy wyjściu z Bazyliki znajdują się formularze zaproszeń, które prosimy czytelnie wypełnić. Zaproszenia można składać na furcie klasztornej, w kancelarii parafialnej lub w zakrystii do dnia 31 grudnia br. Kolędę rozpoczniemy w poniedziałek, 8 stycznia 2024r. od godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich Parafian do wspólnego przeżywania radości Bożego Narodzenia w czasie kolędy wraz ze swoimi duszpasterzami.

Świece wigilijne i opłatki są do nabycia dzisiaj pod chórem, natomiast w dni powszednie na furcie klasztornej.

Facebook
Twitter