Rektor: o. dr Wiesław Strzelecki (od 2015 roku) – pochodzi z Bydgoszczy, ukończył specjalistyczne studia z zakresu teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Ojciec duchowny: o. dr hab. Dariusz Borek (od 2015 roku) – pochodzi z Nowego Sącza, jest specjalistą prawa kanonicznego i wykładowcą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

br. Piotr Pabis – kurs II, studiuje w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów Konwentualnych afiliowanym do Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Pochodzi z Chojnowa. Zainteresownia: sport, historia.

br. Radosław Kulgawczuk – kurs I, studiuje w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów Konwentualnych afiliowanym do Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Urodził się w Miechowie. Po uzyskaniu tytułu magistra filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej na Uniwersytecie Śląskim wstąpił do Zakonu. Interesuje się książkami anglojęzycznymi, filmem komediowym, muzyką i rzeźbą w drewnie.

br. Marcin Zawadzki – kurs I, studiuje w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów Konwentualnych afiliowanym do Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Pochodzi z Wałbrzycha. Tam ukończył Liceum. Po uzyskaniu matury wstąpił do Zakonu. Interesuje się teatrem i sztuką iluzji.