Sponsorzy Karmeliady
2 czerwca 2018
ADWENTOWE WARSZTATY MUZYCZNE
21 listopada 2018

XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018

Zapraszamy wraz z młodzieżą KDM na jesienny kiermasz na którym można nabyć m.in. własnoręcznie robione różańce oraz suche bukiety kwiatów. Fundusze zebrane podczas tego kiermaszu będą przeznaczone na wyjazd młodzieży z parafii na ŚDM w Panamie w styczniu 2019.

Jutro rozpoczyna się miesiąc październik –miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszej Bazylice będzie odprawiane codziennie o godz. 1815. We wtorki różaniec z udziałem dzieci, natomiast w czwartki z udziałem młodzieży.

We wtorek po nabożeństwie różańcowym spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii świętej ze szkoły podstawowej nr 7.

W tym tygodniu przypada I czwartek,  piątek i sobota miesiąca.

  • w sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 1630, a po niej nabożeństwo wynagradzające.

W przyszłą niedzielę Msza święta mistagogiczna dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej o godz. 1400. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci ze Szkoły Muzycznej.

Zachęcamy wraz z Krakowską Grupą Ratowniczą do zagłosowania na Projekt AED – Bezpieczny Kraków w ramach głosowania w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Zagłosować może każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka na terenie województwa małopolskiego (nie trzeba być zameldowanym). Zagłosować można elektronicznie na stronie internetowej bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie, poprzez włożenie wypełnionej karty do urny w Urzędzie, w Agendach lub punktach stacjonarnych lub korespondencyjnie na adres Urzędu lub jednej z Agend.

Ukazał się nowy numer miesięcznika „Na Piasku”. Zachęcamy do jego lektury oraz dostarczenia czasopisma do osób chorych i starszych.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.