V Niedziela zwykła – 09.02.2020 r.
8 lutego 2020
VII Niedziela zwykła – 23.02.2020 r.
22 lutego 2020

VI Niedziela zwykła – 15.02.2020 r.

Kandydatów do bierzmowania z rocznika II zapraszamy w tym tygodniu na spotkania formacyjne: grupa I – poniedziałek 17 lutego o godz. 1600; grupa II – wtorek 18 lutego o godz. 1600; grupa III – środa 19 lutego o godz. 1600.

W przyszłą niedzielę grupa Karmelitańskie Dzieło Miłosierdzia będzie prowadziła sprzedaż domowych ciast i wypieków, z której dochód zostanie przeznaczony na karmelitańskie misje zagraniczne. Kolejny już rok w naszej parafii będzie można nabyć Zdrapkę Wielkopostną, czyli specjalną planszę kryjącą 40 zadań do wypełniania kolejno przez dni Wielkiego Postu. Zdrapki będzie można kupić w najbliższą niedzielę na stoisku z ciastami oraz w Środę Popielcową aż do wyczerpania. Dochód ze sprzedaży zdrapki będzie równocześnie pierwszą zbiórką dla młodzieży jadącej z naszą parafią na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.

Młodzież, która chciałaby włączyć się w przygotowania do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii jest zaproszona na spotkania Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia, które odbywają się w ostatnie środy miesiąca o godz. 1900 w salce parafialnej. Można również porozmawiać z członkami KDM podczas kiermaszu ciast i zapytać o możliwość dołączenia do grupy.

Katolicka Grupa Jafa i Fundacja Prodoteo zapraszają na Konferencję dla rodziców w dniu 29 lutego od 10:00 do 16:00 na ul. Rajską 22 (Jafa). Konferencję poprowadzą Beata i Marcin Mądry ze środowiska oazowego i harcerskiego, rodzice 7 dzieci, autorzy książek dla dzieci i nastolatków.

Wśród tematów m.in.:

  • jak wzmacniać w dziecku poczucie własnej wartości,
  • jak uczyć młodzież asertywnych zachowań,
  • jak przekazywać im prawdę o celu i misji ludzkiej seksualności,
  • co robić gdy dzieci nie chcę nas słuchać.

Konferencja będzie połączona z elementami praktycznego warsztatu.

Zapisy na stronie grupajafa.pl – formularz z zapisami + informacje. Koszt 40 zł/osoby lub 60 zł/małżeństwo (w cenie kawa, herbata, lunch, opłata dla prowadzących).

W Liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy: w sobotę Święto Katedry św. Piotra, apostoła.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.