V Niedziela zwykła – 7.02.2021r.

W poniedziałek 8 lutego zapraszamy o godz. 1630 na Mszę św. w intencji o jedność w narodzie polskim za wstawiennictwem św. Królowej Jadwigi.

W środę 10 lutego zapraszamy o godz. 1900 na Mszę św. z modlitwą uwielbienia. O godz. 1830 – tradycyjnie Nowenna do Matki Bożej Piaskowej – Pani Krakowa.

W każdy czwartek o godz. 1900 zapraszamy chętną młodzież na spotkania formacyjne Młodzieży Karmelitańskiej do salki klasztornej (wejście od parkingu ul. Karmelicka 21, domofon 2).

 W liturgii w Kościele w tym tygodniu obchodzimy:  

  • w środę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
  • we czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.Tego dnia przypada XXIX Światowy Dzień Chorego. O godz. 1200 zostanie w naszym Sanktuarium odprawiona Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy wszystkich chorych, niepełnosprawnych, starszych oraz wszystkich, którzy służą swoją pracą ludziom chorym. Prosimy także o pomoc i umożliwienie dotarcia chorym na tę Eucharystię.

W sobotę 6 lutego w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego na Białych Morzach w Krakowie ks. Robert Chrząszcz przyjął święcenia biskupie. Nowego biskupa naszej Archidiecezji Krakowskiej polecamy opiece Matki Najświętszej.

Bracia Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Nasze wsparcie pomoże kupić dla dzieci i najuboższych jedzenie i lekarstwa oraz pomoże wybudować szpitale i wykopać studnie, żeby ludzie w wioskach mieli zdrową i czystą wodę. Szczegóły akcji na stronie www.pączek.kapucyni.pl oraz na plakacie w gablocie przed kościołem.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.

 

Facebook
Twitter