IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.
30 marca 2019
Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 14.04.2019 r.
13 kwietnia 2019

V Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019 r.

Rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Nauki rekolekcyjne dzisiaj podczas każdej Mszy św.(z wyjątkiem Mszy św. o godz. 600), natomiast od poniedziałku do środy na  Mszach św. o godz. 900, 1200, 1630 i 1900.

Zapraszamy dziś na wokalno – organowy Koncert Wielkopostny. Koncert rozpocznie się po Mszy św. o godz. 1900.

Duszpasterstwa Akademickie Archidiecezji Krakowskiej zapraszają  na dzisiejszą Akademicką Drogę Krzyżową ulicami Krakowa, pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Początek o godz. 2030 przy Kolegiacie św. Anny. Zakończenie pod „Oknem Papieskim”.

W środę spotkanie grupy modlitewnej „Betania” o godz. 1715 w sali na krużgankach klasztornych.

W przyszłą niedzielę spotkanie dla grupy I drugiego rocznika młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

Dzieci i młodzież Grupy „EXODUS” (schola i ministranci) zapraszają na stoisko z Barankami Wielkanocnymi Caritas oraz książeczkami o Bożym Miłosierdziu. Dochód będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd. 

Klasztor Karmelitów wraz z Radą Parafialną organizuje festyn charytatywny pod nazwą KARMELIADA. Festyn odbędzie się 9 czerwca w ogrodach naszego klasztoru. W trakcie festynu odbędzie się loteria fantowa i licytacja, z której dochód będzie przeznaczony na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z naszej parafii. W związku z tym prosimy o przyniesienie fantów – różnorodnych rzeczy, nowych lub idealnym stanie. Fanty takie można przynosić do zakrystii lub na furtę. Za wsparcie tego dzieła składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Siostry Karmelitanki od Dzieciątka Jezus pragną serdecznie podziękować za ofiary składane w zeszłą niedzielę na remont ich Domu Rekolekcyjnego w Czernej. Zebrały 6500 zł. Dziękując za złożone ofiary zapraszają do udziału w rekolekcjach przez nich organizowanych i zapewniają o modlitwie w intencji ofiarodawców.

Ks. Andrzej Wójcik – Rektor kościoła św. Marka w Krakowie zaprasza w piątek (12 kwietnia) na spotkanie z bł. Michałem Giedroyciem przy jego grobie i relikwiach w kościele św. Marka. O godz. 18.00 będzie można wysłuchać konferencji przybliżającej postać i duchowość Błogosławionego a o 18.30 podczas Eucharystii będziemy prosić Boga o potrzebne łaski przez jego wstawiennictwo.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.