Są tacy, którzy lubią wspólnotę, zwłaszcza ludzie młodzi, którzy wolą modlić się razem, śpiewać, recytować, iść w pielgrzymce wiary. Bo ludzie znacznie częściej chcą być z innymi razem niż osobno. Nasza Wspólnota Flos Carmeli – jest właśnie odpowiedzią na te pragnienia młodych ludzi. Powstała ona spontanicznie z inicjatywy samej młodzieży, która szukała i nadal szuka we Wspólnocie Kościoła czegoś więcej, niż tylko machinalnych spotkań na niedzielnej Eucharystii.

Naszym pragnieniem jest odkrywanie naszej indywidualnej drogi do Boga i towarzyszenie innym, którzy pragną tego samego. Pragniemy zaprosić Cię do naszej Wspólnoty, abyś szedł do Boga razem z nami. Pamiętaj! Jesteśmy różni, mamy czasami różne zainteresowania i pasje, ale łączy nas jedno – razem chcemy szukać drogi do Pana. Przyjdź i zobacz! Nie zawiedziesz się!

Spotykamy się w każdy czwartek w Salce Młodzieżowej o godz. 19.00.  (Wejście przez parking od ul. Karmelickiej 21, domofon nr 2).

Szlak naszych czwartkowych spotkań wyznaczają nam zasadnicze cele naszej wspólnoty. Są nimi: Eucharystia, Pismo Święte (w tym roku idziemy śladami Apostoła Narodów, św. Pawła zgłębiając treść jego listów apostolskich), Lectio Divina, Karmel, Dyskusja.

Co konkretnie będzie się działo na najbliższym spotkaniu możesz zawsze zobaczyć na naszym profilu na FB.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *