Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022r.

Trwamy na modlitwie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. Codziennie prosimy Boga, byśmy otworzyli się na działanie darów Ducha Św. i by On nas prowadził drogami naszego życia.

We wtorek, 31 maja obchodzimy odpust Nawiedzenia NMP. Suma pod przewodnictwem OO. Reformatów zostanie odprawiona o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna po krużgankach naszego klasztoru. Kancelaria parafialna i furta klasztorna tego dnia będą nieczynne. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 16.30 będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dzieci Nienarodzonych. Starajmy się zaangażować w to duchowe dzieło wspierania poczętego życia.

W środę, 1 czerwca rozpoczęcie Nabożeństw czerwcowych. Będą one odprawiane codziennie o godz. 18.30.

W czwartek, 2 czerwca br. przypada I Czwartek miesiąca. Modlitwa o powołania kapłańskie w czasie Mszy odprawianej o godz. 19.00.

W piątek, 3 czerwca obchodzimy I Piątek miesiąca. Msza św. wynagradzająca NSJ będzie odprawiona o godz. 16.30.

W sobotę, 4 czerwca obchodzimy I Sobotę miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30.

W każdą niedzielę, o godz. 15.45 zapraszamy do Kaplicy Brackiej na modlitwę różańcową, w czasie której modlimy się w intencji kapłanów, kleryków, powołanych do Służby Bożej, jak również wszystkich rodzin chrześcijańskich, by wzrastały w świętości i przynosiły jak najlepsze owoce swojego chrześcijańskiego życia.

Facebook
Twitter