Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2023r.

W środę, 4 stycznia o godz. 18.00 w Eliaszówce odbędzie się opłatkowe spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W czwartek, 5 stycznia przypada I czwartek miesiąca. Msza św. w intencji powołań do służby w Kościele o godz. 19.00, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy poświęcimy kadzidło i kredę. Taca jest przeznaczona na cele misyjne. W tym dniu kancelaria parafialna i furta będą nieczynne.

Po Mszach o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 13.30, przed Bazyliką kwestować będą wolontariusze z kapucyńskiego Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Dzieło prowadzi w Krakowie łaźnię, pralnię i magazyn odzieży dla osób bezdomnych, udziela im pomocy żywnościowej i mieszkaniowej, prowadzi także konsultacje zawodowe, socjalne, prawne i psychologiczne.

W sobotę przypada I Sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30.

 Wizytę duszpasterską na zaproszenie w naszej Parafii rozpoczniemy w sobotę, 7 stycznia od godz. 10.30. Odwiedzimy rodziny mieszkające przy ulicach: Sereno Fenna, Asnyka, Basztowej, Biskupiej, Czarnowiejskiej i Dunajewskiego. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego

Facebook
Twitter