Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę zwykłą – 29.01.2023r.

W czwartek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem MB Gromnicznej. Msze św. w tym dniu odprawione będą jak w dzień powszedni. Na każdej Mszy św. zostaną poświęcone przyniesione przez wiernych świece. W tym dniu obchodzony jest również Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach polecajmy wszystkie osoby, które poświęciły swoje życie na służbę Bogu i ludziom. Dnia 2 lutego kancelaria parafialna i furta klasztorna będą nieczynne.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek, w szczególnym dniu poświęconym osobom konsekrowanym zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W I piątek miesiąca Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 19.00. W I sobotę miesiąca Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę, 5 lutego członkowie parafialnej Grupy Charytatywnej będą zbierać do puszek ofiary przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym parafianom. Prosimy o wsparcie tego dzieła charytatywnego.

Facebook
Twitter