Ogłoszenia duszpasterskie, 34 Niedziela zwykła – 20.11.2022r.

Informujemy, iż podczas kiermaszu ciast zorganizowanego przez Grupę Charytatywną oraz KDM w niedzielę 6 listopada br., zebrano kwotę 3227 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na przygotowanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących parafian oraz wspomogą wyjazd młodzieży na ŚDM do Lizbony. Wszystkim, którzy wsparli to dzieło serdecznie dziękujemy.

W miesiącu listopadzie modlimy się za naszych zmarłych w czasie Drogi Krzyżowej odprawianej we wtorki i piątki o godz. 18.00, a w pozostałe dni podczas Modlitwy Różańcowej o godz. 18.30.

W poniedziałek 21 listopada obchodzimy wspomnienie Ofiarowana Najświętszej Maryi Panny, natomiast we wtorek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, która jest patronką muzyki kościelnej. Z tej okazji składamy podziękowania i najlepsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w śpiew i muzykę kościelną w naszej Bazylice.

W sobotę 26 listopada o godz. 10.30 w kaplicy Brackiej odbędzie się kolejne spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Serdecznie zapraszamy.

Facebook
Twitter