Ogłoszenia duszpasterskie, 6 Niedziela zwykła – 12.02.2023r.

W zeszłą niedzielę członkowie Rady Parafialnej zebrali do puszek kwotę 3461, 60 zł. Pieniądze te są przeznaczone na wsparcie materialne najbardziej potrzebujących Parafian. Serdecznie dziękujemy wszystkim za otwartość serca i składane ofiary. Bóg zapłać!

We wtorek, 14 lutego obchodzić będziemy święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy. W tym dniu, w naszej Bazylice przypada miesięczny dzień modlitw w intencji Ojczyzny. O godz. 18.30 różaniec w intencji Ojczyzny, o godz. 19.00 Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu z Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę wszystkie osoby, którym drogi jest los naszej Ojczyzny.

Za tydzień odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na wyjazd młodzieży do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży w sierpniu br.

Dzisiaj po każdej Mszy zbierane będą przez członków Fundacji charytatywnej ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na zorganizowanie pielgrzymki chorych i niepełnosprawnych dzieci do Lourdes. Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie tego dzieła.

Facebook
Twitter