Ogłoszenia duszpasterskie, 5 Niedziela zwykła – 05.02.2023r.

W dniu dzisiejszym członkowie parafialnej Grupy Charytatywnej zbierają do puszek ofiary przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym parafianom. Prosimy o wsparcie tego dzieła charytatywnego.

W środę, 8 lutego o godz. 17.15 odbędzie się w salce na krużgankach klasztornych spotkanie grupy modlitewno – refleksyjnej Betania. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W sobotę 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. O godz. 12.00 zostanie odprawiona w naszej Bazylice Msza św. połączona z udzieleniem Sakramentu chorych. Zapraszamy wszystkich chorych, niepełnosprawnych, osoby, które swoją pracą i troską służą chorym. Prosimy o pomoc w dotarciu chorych na tę Mszę św.  

W przyszłą niedzielę, 12 lutego po każdej Mszy św. zbierane będą przez członków Fundacji HCPT Polska ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na zorganizowanie pielgrzymki chorych i niepełnosprawnych dzieci do Lourdes. Z góry bardzo dziękujemy za otwartość serca i chęć pomocy.

Facebook
Twitter