Ogłoszenia duszpasterskie, 4 Niedziela Wielkanocna – 30.04.2023r.

W zeszłą niedzielę wolontariusze „Doctors Africa” zebrali kwotę 5146,04 gr. Podczas zbiórki spotkali się oni z bardzo dużą przychylnością i wieloma miłymi słowami. Fundacja ta serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zechciały wesprzeć to dzieło humanitarne.

Począwszy od poniedziałku, rozpoczynamy Nabożeństwa majowe, które odprawiane będą codziennie o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

W środę, 3 maja przypada Uroczystość NMP – Królowej Polski. Msze św. będą w tym dniu odprawiane według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy odnowimy Śluby Jasnogórskie.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Modlitwy w intencji powołań podczas Nabożeństwa majowego.

W I Piątek miesiąca, Msza ku czci NSPJ wraz z aktem oddania się Sercu Jezusowemu o godz. 19.00

W I Sobotę miesiąca Msza ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30

W przyszłą niedzielę 7 maja, przedstawiciele Fundacji Charity Polska – Fundacji Inicjatyw Lokalnych i Ekonomii Społecznej, po Mszach świętych przeprowadzą zbiórkę ofiar pieniężnych. Ofiary te zostaną przeznaczone na aktywizację zawodowo – społeczną osób z niepełnosprawnościami – takimi jak: choroby psychiczne, zespół Downa, autyzm, choroby somatyczne. Zachęcamy do wsparcia tych osób, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Facebook
Twitter