Ogłoszenia duszpasterskie, 32 Niedziela zwykła – 06.11.2022r.

W miesiącu listopadzie modlimy się za naszych zmarłych w czasie Drogi Krzyżowej odprawianej we wtorki i piątki o godz. 18.00, a w pozostałe dni podczas Modlitwy Różańcowej o godz. 18.30.

W zeszłą niedzielę członkowie Grupy Charytatywnej zebrali do puszek sumę 2685 złotych. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które hojnością serca wsparły to dzieło charytatywne.

Dzisiaj przed kościołem odbywa się kiermasz ciast organizowany przez Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych oraz Grupę Charytatywną. Pieniądze zostaną przekazane na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie oraz organizację paczek świątecznych dla osób potrzebujących w naszej parafii.

W środę, 9 listopada o godz. 17.15 w salce na krużgankach klasztoru odbędzie się kolejne spotkanie grupy modlitewnej Betania. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych, którzy pragną modlić się i rozważać słowa Pisma Świętego.

W piątek, 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Dla umożliwienia radosnego przeżywania tej uroczystości ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski udzielił na ten dzień dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Grupa KDM prowadzi zbiórkę słodyczy dla osób odwiedzających świetlicę dzienną Dzieła św. Ojca Pio, gdzie pomaga się im wychodzić z kryzysu bezdomności. Ciasta, czekolady, cukierki prosimy przynosić w hermetycznie zamkniętych opakowaniach na furtę klasztorną.

Facebook
Twitter