Ogłoszenia duszpasterskie, 31 Niedziela zwykła – 30.10.2022r.

Dzisiaj członkowie Grupy charytatywnej zbierają do puszek ofiary, przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym parafianom. Prosimy o wsparcie tego dzieła charytatywnego.

Na stoliku pod chórem nasi klerycy przyjmują kartki z wypominkami. Również w tygodniu wypełnione kartki i ofiary można składać na furcie klasztornej i w zakrystii. Zmarłych polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu we wtorki i piątki o godz. 18.00 podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej, natomiast w pozostałe dni podczas modlitwy różańcowej o godz. 18.30.

We wtorek, 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą odprawiane w naszej Bazylice według porządku niedzielnego. O godz. 18.30 zapraszamy na wspólną modlitwę – Nieszpory odprawiane w intencji zmarłych.

W środę, 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu po Mszy św. o godz. 9.00 i 19.00 zapraszamy na Procesje i modlitwy za zmarłych.

W I czwartek miesiąca, 3 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.

W I piątek miesiąca, Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 19.00

W I sobotę miesiąca Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 16.30.     

Grupa KDM prowadzi zbiórkę słodyczy dla osób odwiedzających świetlicę dzienną Dzieła św. Ojca Pio, gdzie pomaga się im wychodzić z kryzysu bezdomności. Ciasta, czekolady, cukierki prosimy przynosić w hermetycznie zamkniętych opakowaniach na furtę klasztorną.

Facebook
Twitter