Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela zwykła – 22.01.2023r.

W dzisiejszą, trzecią niedzielę roku liturgicznego jesteśmy wezwani do wspólnego uwielbienia Ojca Niebieskiego za Słowo Boże, które od Niego pochodzi i jest obecne w Piśmie świętym. Każdego dnia możemy podczas Eucharystii usłyszeć: co Bóg do nas mówi, co nam objawia, czego wymaga, dokąd prowadzi. Dziękujmy Ojcu niebieskiemu za ten niezwykły dar Słowa Bożego!

W środę, 25 stycznia obchodzić będziemy święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.

W przyszłą sobotę, 28 stycznia odbędzie się opłatkowe spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Rozpoczęcie o godz. 11.15 różańcem św., następnie o godz. 12.00 Msza św. Po Mszy serdecznie zapraszamy na kolędowanie do klasztornego refektarza.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską na zaproszenie w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy 200 osobom lub rodzinom, zgromadzeniom zakonnym które zechciały nas przyjąć w swoim domu. Spotkania z naszymi Parafianami były okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, wymiany poglądów na temat kondycji Kościoła w naszej Ojczyźnie. Dziękujemy za wszelkie dobro, słowa krytyki i pochwał kierowane pod adresem duszpasterzy i ofiary składane na potrzeby Kościoła. Niech Pan Bóg nam wszystkim błogosławi w czynieniu dobra i dążeniu ku Niemu. Bóg zapłać

Facebook
Twitter