Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Wielkanocna – 1.05.2022r.

Przypominamy, że w miesiącu maju, codziennie o godz. 18.30 odprawiane jest nabożeństwo majowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

We wtorek, 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP – Królowej Polski. Msze św. będą w tym dniu odprawiane według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. odnowienie Ślubów Jasnogórskich.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlitwy w intencji powołań podczas nabożeństwa majowego. W I piątek miesiąca Msza ku czci NSPJ wraz z aktem oddania się Sercu Jezusowemu o godz. 19.00. W I sobotę miesiąca Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30.

W piątek, 6 maja o godz. 16.30 spowiedź dzieci I – komunijnych i ich rodziców

W sobotę, 7 maja o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość I Komunii dla uczniów Szkoły im. P. Michałowskiego, a o godz. 12.00 I Komunia dla uczniów Szkoły Academos.

Rozpoczynamy przygotowania dla osób świeckich, które pragną włączyć się w życie liturgiczne parafii, podejmując podczas Mszy św. czytanie tekstów biblijnych i śpiew psalmów responsoryjnych. Osoby pragnące podjąć tę posługę prosimy o zgłaszanie się na furcie klasztornej lub w kancelarii parafialnej. Spotkania przygotowujące poprowadzą Tadeusz i Elżbieta z naszej parafii.

Facebook
Twitter