Ogłoszenia duszpasterskie, 2 niedziela W. Postu – 13.03.2022r.

W dniu dzisiejszym obchodzimy 9 rocznicę wyboru papieża Franciszka

Dzisiaj członkowie Rady Parafialnej prowadzą zbiórkę pieniężną do puszek pod hasłem – „Parafia karmelitańska parafiom karmelitańskim w Ukrainie”. Zbiórka zostanie przeprowadzona po każdej Mszy św. Zachęcamy do wsparcia naszych Parafian z Ukrainy.

W sobotę, 19 marca w Uroczystość św. Józefa, patrona naszej Prowincji zakonnej, podczas Mszy św. o godz. 11.00, br. Adam Stępniewski złoży swoją profesję wieczystą. Zapraszamy wszystkich na tę uroczystość i prosimy o wsparcie modlitewne dla naszego współbrata.

Chór Harfa działający przy naszej Bazylice zaprasza na Koncert Pieśni Wielkopostnych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 20 marca po Mszy św. o godz. 16.30.

Karmelitańskie Duszpasterstwo młodych ze sprzedaży tulipanów uzyskał kwotę 5.570 zł, natomiast ze zdrapek wielkopostnych sumę 2.278,54 zł. Pozyskane pieniądze zostały przekazane dla 15-letniego Bartka i na jałmużnę wielkopostną. Za Waszą hojność i wrażliwość serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

Informujemy, że Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych odbędą się w naszej Bazylice w dniach od 3 do 5 kwietnia br. Program Rekolekcji zostanie podany w późniejszym terminie.

Facebook
Twitter