Ogłoszenia duszpasterskie, 1 niedziela W. Postu – 6.03.2022r.

Dzisiaj o godz. 14.30 odprawiona zostanie Msza mistagogiczna dla uczniów przygotowujących się do I Komunii św. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się!

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa pokutne Wielkiego Postu. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży w piątki o godz. 20.00, dla dorosłych we wtorki i piątki o godz. 18.00, dla dzieci w czwartki o godz. 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawiane w każdą niedzielę o godz. 18.00. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj odbywa się kiermasz tulipanów. Dochód zostanie przekazany na rehabilitację 15 – letniego Bartka, który ma porażenie mózgowe i 2 razy w tygodniu jeździ na hipoterapię, której koszt pokrywają rodzice. Zostały jeszcze Zdrapki Wielkopostne, które można nabyć na tymże kiermaszu.

W przyszłą niedzielę, 13 marca członkowie Rady Parafialnej przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek pod hasłem – „Parafia karmelitańska parafiom karmelitańskim w Ukrainie”. Zbiórka zostanie przeprowadzona po każdej Mszy św. Zachęcamy do wsparcia naszych Parafian z Ukrainy.

Facebook
Twitter