IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020r.
19 grudnia 2020
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.
2 stycznia 2021

Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020r.

Trwamy w radości oktawy uroczystości Bożego Narodzenia. W poniedziałek święto Świętych Młodzianków, męczenników. We czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 1830, a po nim ostatnia Msza św. w tym roku kalendarzowym o godz. 1900. Kancelaria parafialne w tym dniu będzie nieczynna. W piątek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku 2021 – Matce Najświętszej będziemy zawierzać rozpoczynający się rok kalendarzowy. W tym dniu jest obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Msze Święte według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 1630, a po niej nabożeństwo wynagradzające.

Z powodu sytuacji pandemii w styczniu przyszłego roku nie odbędą się doroczne odwiedziny duszpasterskie domów naszej parafii. Otwarci jesteśmy jednak na „kolędę”, w tych rodzinach, które zaproszą kapłana do swojego domu w styczniu lub na wizyty duszpasterskie z błogosławieństwem domu w późniejszym terminie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

 Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień oraz cały Nowy Rok.