III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.
23 marca 2019
V Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019 r.
6 kwietnia 2019

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.

Dzisiaj zapraszamy na koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu Chóru „Harfa”. Koncert odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 1630.

Także dzisiaj siostry Karmelitanki od Dzieciątka Jezus przeprowadzają kwestę, z której dochód będzie przeznaczony na remont Domu Rekolekcyjnego w Czernej.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. 

– w czwartek Godzina Święta o godz. 1830.

– w piątek Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 2000.

– w sobotę nabożeństwo wynagradzające po Mszy Świętej o godz. 1630.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej (z wyjątkiem Mszy o godz. 600), natomiast od poniedziałku do środy na  Mszach Świętych o godz. 900, 1200, 1630 i 1900.

Duszpasterstwa Akademickie Archidiecezji Krakowskiej zapraszają w przyszłą niedzielę na Akademicką Drogę Krzyżową ulicami Krakowa, pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Początek o godz. 2030 przy Kolegiacie św. Anny. Zakończenie pod „Oknem Papieskim”.

Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej do puszki pod chórem. Będzie ona przeznaczona na pomoc w przygotowaniu Świąt Wielkanocnych dla ubogich rodzin naszej parafii.

Dzieci i młodzież Grupy „EXODUS” (schola i ministranci) zapraszają na stoisko z Barankami Wielkanocnymi Caritas oraz książeczkami o Bożym Miłosierdziu. Dochód będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd. 

Klasztor Karmelitów wraz z Radą Parafialną organizuje festyn charytatywny pod nazwą KARMELIADA. Festyn odbędzie się 9 czerwca w ogrodach naszego klasztoru. W trakcie festynu odbędzie się loteria fantowa i licytacja, z której dochód będzie przeznaczony na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z naszej parafii. W związku z tym prosimy o przyniesienie fantów – różnorodnych rzeczy, nowych lub w idealnym stanie. Fanty takie można przynosić do zakrystii lub na furtę. Za wsparcie tego dzieła składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.