II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.
16 marca 2019
IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.
30 marca 2019

III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – podczas Mszy Świętych o godz. 1630 i 1900 będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Od jutra do środy będą trwały w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dzieci, które wygłosi o. Piotr Bielewicz – Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej.

W sobotę zapraszamy na spotkanie Rodziny Szkaplerznej, rozpoczęcie nabożeństwem o godz. 1000.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu Chóru „Harfa”. Koncert odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 1630.

Również w przyszłą niedzielę siostry Karmelitanki od Dzieciątka Jezus przeprowadzą kwestę, z której dochód będzie przeznaczony na remont Domu Rekolekcyjnego w Czernej.

Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej do puszki pod chórem. Będzie ona przeznaczona na pomoc w przygotowaniu Świąt Wielkanocnych dla ubogich rodzin naszej parafii.

Od dzisiaj przez kolejne niedziele Wielkiego postu dzieci i młodzież Grupy „EXODUS” (schola i ministranci) zapraszają na stoisko z Barankami Wielkanocnymi Caritas oraz książeczkami o Bożym Miłosierdziu. Dochód będzie częściowo przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.