III Niedziela Wielkiego Postu – 07 marca 2021r.

W minioną środę zakończyliśmy rekolekcje parafialne. Wszystkich, którzy nie mogli w nich uczestniczyć zachęcamy do odsłuchania nauk rekolekcyjnych na naszej klasztornej stronie.

 Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa pokutne Wielkiego Postu:

 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

– dla dzieci w czwartki o godz. 1730

– dla młodzieży w piątki o godz. 2000

– dla dorosłych we wtorki i w piątki o godz. 1800

Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1800.

Dziś z okazji Dnia Kobiet młodzież z Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia zaprasza na kiermasz kwiatów. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie dla młodzieży jadącej z naszą parafią na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Po raz kolejny chcemy reprezentować Kraków i naszą Parafię.

Młodzież, która chciałaby włączyć się w przygotowania do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii jest zaproszona na spotkania Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia, które odbywają się w ostatnie środy miesiąca o godz. 1900 w Eliaszówce. Można również porozmawiać z członkami KDM podczas kiermaszu i zapytać o możliwość dołączenia do grupy.

Karmelitańskie Dzieło Miłosierdzia organizuje także dla Podopiecznych Dzieła Pomocy o. Pio – osób bezdomnych, zbiórkę toreb i plecaków, butów i odzieży sportowej. Do zbiórki można się włączyć przynosząc na naszą furtę klasztorną wymienione rzeczy. Zbiórka potrwa do 28 marca.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.

Facebook
Twitter