III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021r.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna 13 Tydzień Biblijny. Niech będzie on inspiracją do sięgnięcia po codzienną lekturę Pisma Świętego. Dzisiaj podczas Mszy św. oprawę muzyczną przygotował polsko – ukraiński zespól Solowej, który rozprowadzać będzie płyty ze swoją muzyką. Dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z domów dziecka.

W piątek, 23 kwietnia przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Msze św. w tym dniu wg porządku dnia powszedniego. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę, 24 kwietnia zapraszamy na spotkanie formacyjne Świeckiej Rodziny Karmelitańskiej. Rozpoczęcie o godz. 1000 w Kaplicy Brackiej.

Dziękujemy za wsparcie w ubiegłą niedzielę zbiórki na potrzeby Hospicjum Alma Spei. Dzięki Waszej dobroci udał się zebrać kwotę 7137,27 zł 10 euro 20 franków szwajcarskich

Niech Matka Boża Piaskowa wypraszam każdemu z nas dar Bożego błogosławieństwa! Wszystkim Wam i Waszym bliskim życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Facebook
Twitter