I niedziela adwentu – 3.12.2017
2 grudnia 2017
III Niedziela Adwentu (Gaudete) – 17.12.2017
16 grudnia 2017

II Niedziela Adwentu – 10.12.2017

Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Słowo Boże głosi dziś proboszcz sąsiadowickiej parafii o. Roman Dąbrowski. Ofiary, które można składać do puszki będą przeznaczone na rzecz klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie. 

W poniedziałek zapraszamy na Mszę świętą w intencji jedności w Narodzie za wstawiennictwem św. Królowej Jadwigi o godz. 1630.

We wtorek podczas Mszy roratniej dla dzieci poświęcimy i nałożymy medaliki szkaplerzne dzieciom przygotowującym się do I komunii świętej ze Szkoły Muzycznej i Szkoły Academos.

W środę zapraszamy na spotkanie Grupy modlitewnej „Betania” o godz. 1715 w Sali na krużgankach klasztoru.

Także w środę odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 1900.

W sobotę spotkanie Rodziny Szkaplerznej rozpocznie się o godz. 1000.

W przyszłą niedzielę młodzież z Karmelitańskiego Dzieła Miłosierdzia zaprasza na kiermasz przedświąteczny. Dochód będzie przeznaczony na wyjazd na ŚDM w Panamie w 2019 r.

Świece Adwentowe – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz opłatki, można nabyć dziś pod chórem, a w tygodniu na furcie klasztornej.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną „Domni dla bezdomnych”. Dary zostały przekazane organizacji „Zupa na plantach” i „Dziełu pomocy o. Pio”. Dziękujemy także tym, którzy podjęli akcję „Rodzina Rodzinie”. Pomocą zostało objęte 26 rodzin i osób samotnych. 

Arcybractwo Miłosierdzia zaprasza osoby bezdomne i potrzebujące na Wigilię, która odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie w niedzielę 17 grudnia. Uczestników wigilii i darczyńców odwiedzi i pobłogosławi J.E. ks. abp. Marek Jędraszewski – metropolita krakowski.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w akcji „Gość w dom, Bóg w dom”. Więcej informacji na ulotkach, które są pod chórem oraz na stronie internetowej sdu.malopolska.pl

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.