XXXIV niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata- 26.11.2017
25 listopada 2017
II Niedziela Adwentu – 10.12.2017
9 grudnia 2017

I niedziela adwentu – 3.12.2017

Rozpoczął się adwent. Z tej racji zapraszamy na Msze święte roratnie, które odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 600. W środę roraty ze szczególnym udziałem młodzieży – po Mszy świętej śniadanie w salce w holu klasztoru. We wtorki roraty dla dzieci o godz. 1715.

We wtorek podczas Mszy świętej roratniej dla dzieci poświęcimy i nałożymy medaliki szkaplerzne dzieciom przygotowującym się do I komunii świętej ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły im. Piotra Michałowskiego.

Także we wtorek spotkanie I rocznika (gimnazjum) przygotowującego się do bierzmowania o godz. 1700.

W środę spotkanie II rocznika przygotowującego się do bierzmowania o godz. 1700.

W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. o godz. 1630 oraz 1900 możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Informujemy, że ze względu na uroczysty charakter tego dnia, kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Przyszła niedziela będzie dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Tego dnia odbędzie się kwesta na rzecz klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie. Homilie będzie głosił proboszcz sąsiadowickiej parafii o. Roman Dąbrowski.

Zachęcamy do udziału w akcji „Rodzina Rodzinie” (na pomoc oczekują jeszcze 2 osoby samotne). Szczegóły na plakatach.

Świece Adwentowe – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz opłatki, można nabyć dziś pod chórem, a w tygodniu na furcie klasztornej.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.