We wtorek po nabożeństwie różańcowym spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii świętej ze szkoły podstawowej im. Piotra Michałowskiego.

W sobotę zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej do relikwii św. Jadwigi Królowej i św. Jana Pawła II. O godz. 1200 w Sanktuarium Jana Pawła II sprawowana będzie uroczysta Msza Święta z błogosławieństwem nowych animatorów i moderatorów. Po Mszy wspólna agapa.

W przyszłą niedzielę z racji Niedzieli Misyjnej gościć będziemy naszych współbraci z klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie, którzy wygłoszą do nas Słowo Boże.

Także w przyszłą niedzielę młodzież KDM zaprasza na kiermasz przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Dochód będzie przeznaczony na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w 2019 r.

Również w przyszłą niedzielę będzie Uroczystość św. Jana Pawła II – odpust w Sanktuarium św. Jana Pawła II. Msze św. w sanktuarium będą odprawiane w godz. 800, 930, 1100, 1230 i 1700.

Wypominki za zmarłych przyjmujemy na furcie klasztornej i w zakrystii. Imiona zmarłych prosimy czytelnie napisać na kartach wypominkowych rozłożonych na regale pod chórem. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlić się będziemy we wtorki i piątki listopada na nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 1800, natomiast w pozostałe dni podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 1830.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Pani Krakowa na nadchodzący tydzień.